HP603 Digital Piano

KOMPAKTNÝ DOMÁCI KLAVÍR S KONCERTNÝM ZVUKOMOd roku 1972 Roland pracuje na vytvorení dokonalého klavírneho zážitku a v tomto duchu sa nesie aj nová séria klavírov HP. Filozofiou klavíra HP je priniesť zvuk a ducha koncertného klavíra do vašej domácnosti a dať vám možnosť vybrať si kabinet, farbu a systém ozvučenia podľa vašich preferencií. HP603 je vybavený najnovšou verziou našej technológie SuperNATURAL Piano Modelling a jedinečnou klaviatúrou, ktorá spojením dreveného a lisovaného materiálu poskytuje tie najlepšie vlastnosti pre hranie a zároveň je odolná. Aj keď je to kompaktný nástroj, so svojim klasickým vzhľadom bude HP603 skutočným klenotom vašej domácnosti. V ponuke sú tri farebné vyhotovenia - palisander, čierne a biele.

roland-10-rocna-zaruka

ČAKAJÚ VÁS NAJKRAJŠIE CHVÍLE S KLAVÍROM


● Namiesto bežného samplovania využíva najmodernejšiu technológiu SuperNATURAL Piano Modelling a vytvára bohatý a detailný zvuk klavíra
● Technológia Headphones 3D Ambience pre prirodzený a realistický zvuk pri hraní so slúchadlami
● Nová klaviatúra PHA-50 (Progressive Hammer Action with Escapement) s autentickým charakterom kombinuje vzhľad a pocit drevenej klaviatúry s trvanlivosťou a odolnosťou moderných materiálov
● Pripojte váš smartfón alebo tablet prostredníctvom technológie Bluetooth a využívajte praktické bezdrôtové funkcie
● Obsahuje aj veľkú kolekciu ďalších zvukov ako sú sláčikové nástroje, dychy, organ a mnohé ďalšie
● 25 registrácií pre uloženie vašich obľúbených nastavení zvukov, vrátane vrstiev a delenia klaviatúry; skupiny registrácií môžete zálohovať v USB pamäti
● Kabinet v klasickom štýle a kompaktnom, priestorovo nenáročnom vyhotovení
● Tri farebné vyhotovenia: Contemporary rosewood (Palisander), Contemporary black (čierne) a White (biele)SuperNATURAL Piano Modelling pre bohatý a podmanivý zvuk klavíra

Stlačením klávesu na bežnom digitálnom klavíri prehráte vzorku nahranej noty klavíra. Klavír SuperNATURAL Piano však funguje inak. S využitím najmodernejšej technológie tento zvuk vytvorí. Technológia SuperNATURAL modeluje zvuk a štruktúru celého akustického klavíra až po detaily, ako sú kombinácie hraných nôt, ich rezonancie a spôsob, akým jednotlivé komponenty klavíra ovplyvňujú a reagujú jeden na druhý. Výsledkom je podmanivý a "živý" zvuk, ktorý skutočne reaguje na spôsob vášho hrania. Také niečo bolo s doterajšou technológiou samplovania nemožné. Je to rozdiel medzi púhym počúvaním nahrávky a hraním, ktoré si skutočne užijete.

Vzhľad a pocit drevenej klaviatúry, bez nedostatkov

Drevenú klaviatúru obyčajne nájdeme na klasických klavíroch. Drevené klávesy sú pekné a pod prstami pôsobia pevne a masívne. Kompletne drevená klaviatúra však nie je ideálna pre digitálny klavír, nakoľko drevené klávesy si vyžadujú pravidelnú údržbu, aby boli v optimálnej kondícii. HP603 má nový typ klaviatúry, ktorá kombinuje drevo a lisovaný materiál a ťaží z toho najlepšieho z oboch materiálov; krásne drevené boky dodávajú každému klávesu tradičnú pevnú hmotu, s ktorou sa tak dobre hrá. Trvanlivý vnútorný rám zase umožňuje, aby klaviatúra spoľahlivo vydržala a fungovala mnoho tokov. Naviac, takáto klaviatúra je omnoho tichšia a pri hraní menej klepe - vďaka tomu môžete bezstarostne hrať v akomkoľvek čase.

Pripojte váš smartfón alebo tablet prostredníctvom technológie Bluetooth a využívajte praktické bezdrôtové funkcie
Vďaka moderným zariadeniam ako smartfóny a tablety je možné učiť sa hrať úplne novým spôsobom. Či už si kúpite vašu hudobnú literatúru z online obchodu alebo vám vyhovuje pokročilejší prístup, HP603 vám bude veľkým pomocníkom. S využitím iOS aplikácií ako PiaScore máte prístup k viac ako 70,000 hudobným záznamov. A stlačením pedálu na klavíri môžete obracať stránky nôt, ktoré sa zobrazujú na vašom zariadení iPad/iPhone.

*Funkcia Bluetooth nemusí byť dostupná v niektorých krajinách.

Zvuk grand piána vo vašich slúchadlách

Jednou z mnohých výhod digitálneho klavíra je možnosť hrať potichu (so slúchadlami). Pri používaní slúchadiel väčšina klavírov jednoducho prepne zvuk z reproduktorov do slúchadiel. Tu je však príležitosť využiť dobré slúchadlá a aj pri cvičení si vychutnať jasný a čistý zvuk klavíra. V klavíroch Roland využívame na optimalizáciu zvuku efekt Headphones 3D Ambience, ktorý upraví zvuk tak, aby ste ho počuli "z klavíra" a nie zo slúchadiel. Budete tiež môcť cvičiť dlhšie bez pocitu únavy, bez ohľadu na denný či nočný čas.

Hrá ako akustické grand piano

Hranie nie je len o citlivosti klávesov; podstatný je aj spôsob, akým sa pohybujú. Každý kláves je vybavený stabilizátorom, ktorý zabezpečuje hladký a precízny chod klávesu. Tiež bráni pohybu klávesu do strany a klepaniu, ktoré vzniká pri hraní glissando. Keďže nový HP603 má náš najnovší zvukový generátor, vyladili sme podľa neho aj snímače klaviatúry tak, aby klaviatúra a zvuk fungovali v dokonalej harmónii a priniesli vám ten najlepší hudobný zážitok. Klávesy majú povrchovú úpravu v štýle ebenu a slonoviny. Ich povrch dobre absorbuje vlhkosť a vaše prsty sa pri hraní nebudú šmýkať.

Elegantný dizajn, Klasické linky, Nadčasový zvuk

HP603 je nabitý najmodernejšou technológiou, no na pohľad je veľmi tradičný. Jeho dizajn je kombináciou klasických liniek a kompaktných rozmerov; je dostupný v troch farebných vyhotoveniach: Contemporary rosewood (Palisander), Contemporary black (čierne) a White (biele) Keď už máte klavír doma, ani nie je potrebné zapnúť ho tlačidlom napájania - stačí otvoriť kryt klaviatúry a začať hrať.


 Otázka na produkt e-mailom: