GA 112NOVÝ GITAROVÝ ZOSILŇOVAČ S ORIGINÁLNYM ZVUKOM

Zosilňovače GA-212 a GA-112 sú ušité na mieru potrebám koncertujúcich gitaristov. Na rozdiel od modelujúcich zosilňovačov, ktorých účelom je napodobnenie zvuku rôznych klasických vintage zosilňovačov, séria GA s využitím technológie COSM ponúka zosilňovače s novým zvukom, všestrannými výrazovými možnosťami a praktickým ovládaním. Prinášajú organický zážitok z hrania so špičkovým elektrónkovým dizajnom a zároveň poskytujú výhody digitálnych systémov - pamäť, nízky šum, atď.

● originálny COSM model zosilňovača (Progressive Amp) s neuveriteľným feelingom, attackom, prirodzenou kompresiou a sustainom
● prechod od čistých zvukov po super-exterémne skreslenia prostredníctvom ovládačov DRIVE a BOOST
● intuitívne ovládanie s jednoduchou štruktúrou a rýchlym prístupom - 2 ovládače hlasitosti, tri ovládače Tone, Presence a Reverb
● kanál Smart Channel si pamätá aktuálne nastavenie ovládačov vo všetkých štyroch kanáloch bez potreby uložiť nastavenia
● LED indikátory na ovládačoch zobrazujú aktuálne nastavenia kanálu
● Príkon: 75W
● Rozmery: 715(Š) s 337 (H) x 560 (V) mm
● Hmotnosť: 32 kg

PROGRESSIVE AMP
Súčasťou zosilňovačov GA-112/GA-212 je nový jedinečný COSM® model zosilňovača Progressive Amp. Jednoduchým otočením ovládača DRIVE a stlačením tlačidla BOOST môžete vytvoriť zvuk zo širokej zvukovej palety, siahajúcej od "clean" zvuku až po "super extreme" skreslenie.

OKAMŽITÝ PRÍSTUP K NASTAVENIAM
Bez ohľadu na zvuk ktorý hľadáte, so zosilňovačom GA ho rýchlo a ľahko nájdete s minimálnym množstvom ovládacích prvkov - 2 ovládače hlasitosti, 3 tónové korekcie + presence a ovládač dozvuku Reverb.

SMART CHANNEL

Nová funkcia Smart Channel automaticky ukladá vašej posledné zmeny nastavení a jedným stlačením tlačidla môžete vyvolať nastavenia všetkých ovládačov. Bez tajomstiev a chýb - svietiace LED indikátory jasne ukazujú pozície jednotlivých parametroch v každej pamäti a môžete ich ľahko rozoznať v akýchkoľvek podmienkach.

SIGNATURE STYLE

Zosilňovače série GA sú výsledkom dlhotrvajúceho vývoja a výskumu spoločnosti Roland. Sú vybavené najnovšou technológiou, no ich ovládanie je jednoduché a má svoj vlastný charakter. Tieto atraktívne a odolné aparáty hrajú tak dobre, ako vyzerajú.Doplnkový pedál GA-FC navrhnutý špeciálne pre zosilňovače GA-112 a GA-212 (nie je súčasťou balenia)

 Otázka na produkt e-mailom: