NOVINKY ROLAND / BOSS

WL-20 a WL-20L

Wireless System

BOSS WL-20

Dokonalá bezdrôtová sloboda

Snívate o tom, že budete na svojom nástroji hrať bez káblov, no odrádzalo vás komplikované nastavovanie, strata tónu a množstvo prídavných zariadení? Ak áno, séria WL-20 je to správne riešenie pre vás. Tieto kompaktné hudobné nástroje sú vybavené novou rýchlou technológiou BOSS so špičkovým zvukom a technológiou Plug-and-Play, ktorá eliminuje všetky bežné problémy s bezdrôtovými systémami.

Keď si vyskúšate jednoduché bezdrôtové používanie zariadení série WL-20, ku klasickým káblom sa už nikdy nevrátite. Počas hrania doma, s priateľmi alebo na pódiu sa môžete voľne pohybovať a nemusíte sa starať o káble. Počas zvukovej skúšky pred koncertom si môžete vypočuť zvuk pred pódiom a vyladiť ho tak, aby bol čo najlepší pre publikum. Vďaka možnosti voľného pohybu a interakcie s ostatnými hudobníkmi budú vaše živé vystúpenia dynamickejšie a zábavnejšie.

*Úplné nabitie poskytne 12 hodín prevádzky vysielaču a 10 hodín prijímaču.

BOSS WL-20L

Bleskurýchla bezdrôtová technológia BOSS

Séria WL-20, vybavená výkonnou bezdrôtovou technológiou BOSS, ktorá debutovala v bezdrôtovom gitarovom zosilňovači Katana-Air, poskytuje vynikajúcu kvalitu zvuku so širokým dynamickým rozsahom. Funguje na frekvenčnom pásme 2,4 GHz, pričom optimálny kanál sa nastavuje automaticky, aby poskytoval stabilný zvukový výkon bez akýchkoľvek výpadkov. Vďaka ultra-nízkej latencii (2,3 ms) si budete môcť vždy vychutnávať skvelý pocit pri hre bez oneskorenia. V rámci jedného priestoru možno súčasne používať až 14 bezdrôtových systémov BOSS. Pocit bezdrôtovej slobody si tak bude môcť vychutnávať viacero hudobníkov naraz.*

*Podmienky prostredia môžu ovplyvňovať počet súčasne dostupných systémov.

BOSS WL-20

Zapojte a hrajte

Systém WL-20 sa používa rovnako jednoducho ako klasický gitarový kábel. Malý vysielač sa zapojí do nástroja a spárovaný prijímač sa zapojí do pedálu alebo zosilňovača. To je celé!

BOSS WL-20

Automatické nastavenie bezdrôtového pripojenia

S produktmi série WL-20 nie je potrebné žiadne komplikované nastavovanie kanálov. Jednoducho spojíte vysielač a prijímač približne na 10 sekúnd, aby sa automaticky vytvorili optimálne pripojenie.

BOSS WL-20

Jednoduché nabíjanie cez USB

Po uložení do doku sa môžu spoločne nabíjať integrované batérie vysielača a prijímača pomocou štandardného USB adaptéra (5 V/500 mA alebo viac), rovnakého aký sa používa spolu s najnovšími smartfónmi a tabletmi. Vysielač sa dá nabíjať aj samostatne a na nabíjanie sa dodáva Micro USB kábel.

BOSS WL-20

WL-20: Integrovaná simulácia káblového tónu

Ak hráte na gitaru alebo basu so štandardnými pasívnymi snímačmi (najbežnejší typ snímačov), model WL-20 je pre vás pravdepodobne tou najlepšou voľbou. Je vybavený integrovanou simuláciou káblového tónu, ktorá reprodukuje prirodzený kapacitný efekt trojmetrového gitarového kábla a pasívnych snímačov. Tento efekt mierne zvýrazní výšky a poskytne hrejivý tón, na ktorý ste zvyknutí pri hraní s bežným káblom.

BOSS WL-20L

WL-20L: Bez simulácie káblového tónu

Model WL-20L je funkciami identický s modelom WL-20, no nie je vybavený simuláciou káblového tónu. Ide preto o najlepšiu voľbu pre nástroje, kde má kapacitný kábel len malý alebo žiadny účinok na tón, ako sú napríklad akustické/elektrické gitary s integrovaným predzosilňovačom, gitary alebo basy s aktívnymi snímačmi alebo pre nástroje s linkovým signálom, akým je napríklad digitálny dychový nástroj Roland Aerophone. Model WL-20L funguje dobre aj s pasívnymi snímačmi, ak nepotrebujete jemné zvýraznenie výšok, ktoré zabezpečuje funkcia simulácie káblového tónu.

BOSS WL-20L

WL-50: Bezdrôtový systém BOSS pre váš pedalboard

Ak chcete bezdrôtové pripojenie využívať s vaším pedalboardom, model WL-50 je určený práve pre vás. Model WL-50 so stompboxovou konštrukciou je vybavený rovnakou výkonnou bezdrôtovou technológiou ako modely WL-20 a WL-20L a má integrovaný dok vysielača, dve možnosti simulácie káblového tónu a DC výstup na distribúciu výkonu do jedného alebo viacerých pedálov.