NOVINKY ROLAND / BOSS

Waza Amp Head 75

Guitar Amplifier

Dokonalý High-Gain rockový zvuk v praktickom 75W koncertnom zosilňovači

Waza Amp Head 75

Dokonalý High-Gain rockový zvuk v praktickom 75W koncertnom zosilňovači

BOSS Waza Amp Head je drsný 75 wattový zosilňovač stvorený v duchu ideálneho rockového zvuku zo začiatku rockovej éry. Zosilňovač a kabinety Waza Amp majú korene v dlhej histórii vývoja rockových zosilňovačov a prinášajú originálny zvuk prvých rockových stackov. Plus k tomu a v súlade s vývojom ideálneho rockového zvuku sme v tíme BOSS vytvorili vlastnú interpretáciu, ktorú sme nazvali "Waza Brown Sound". Zosilňovač Waza Amp Head vznikol ako produkt historickej inovácie a prináša výrazové možnosti od "vintage" zvuku po nový Waza Brown, ako aj mimoriadnu spoľahlivosť a možnosť ďalšieho zvukového rozšírenia. Séria zosilňovačov Waza prichádza na trh zosilňovačov s tým najlepším rockovým zvukom, aký kedy BOSS vytvoril.

Dedičstvo histórie prináša ideálny rockový zvuk

Waza je vrcholom majstrovstva a vášne značky BOSS. Je spojením historického dedičstva s najmodernejšími výdobytkami. Spolu vytvárajú ideálny rockový zvuk. Prvé stackové zosilňovače aj v súčasnosti udávajú štandard pre rockové zosilňovače. Počas histórie tí najlepší technici navrhovali a vylaďovali zosilňovače, aby dosiahli ideálny rockový zvuk. Na tejto ceste sa zrodil aj slávny hardrockový zvuk 70. a 80. rokov, ktorý nazývame "brown sound". Dynamika reagujúca na všetky drobnokresby hrania, vrčiaci spodok, silné stredy, hryzavosť, silný výraz vo vysokých frekvenciách, vzdušnosť a citlivosť, toto všetko je dokonale zladené vo zvuku Brown sound.

Zosilňovač Waza Amp Head 75 prichádza s dvomi rôznymi charaktermi zosilňovača, ktoré môžete prepnúť na hlavnom paneli zosilňovača a kedykoľvek kompletne zmeniť jeho zvuk. Prvá (Internal) prináša klasický zvuk prvého stackového aparátu. Aktivovaním nastavenia Amplifier A ihneď oživíte našu dokonalú interpretáciu zvuku „Brown Sound“. Môžete využiť aj tretie nastavenie Amplifier B, ktoré ožije po vložení doplnkovej „elektrónky“ Waza Tone Capsule. Každý typ zosilňovača má štyri kanály - Clean, Crunch, Lead 1 a Lead 2 - pre adaptáciu tradície a inovácie do mnohých podôb modernej rockovej scény.

Ovládanie výkonu a ďalšie moderné funkcie

Každý gitarista s lampovým zosilňovačom miluje ten pocit, keď vybudí svoj zosilňovač do špičky. Keď výstupná sekcia pracuje tak ako má, vytvorí zvuk bohatší na harmonické textúry s lepšou dynamickou odozvou. Waza Amp Head 75 má vstavané ovládanie výkonovej kapacity, ktoré vám umožní vychutnať si inšpirujúci zvuk a feeling pri akejkoľvek hlasitosti, dokonca aj doma v spálni.

Waza Amp Head 75 má aj ďalšie moderné funkcie, ktoré efektívne dopĺňajú jeho historický a inovatívny koncept. Dve EFX slučky s voliteľným sériovým/paralelným zapojením umožňujú ďalšie kreatívne výlety a úlety s vašimi s stompboxmi. S využitím výstupu LINE OUT môžete pripojiť zosilňovač priami k externému mixu alebo nahrávaciemu systému. Spínačom AIR FEEL môžete zmeniť zvukový charakter simulácie mikrofónu. Špeciálny spínač Cabinet Resonance na Waza zosilňovači magicky zmení výraz zvukového zafarbenia kabinetu. Naviac môžete prostredníctvom pedálového ovládača meniť kanály a zapnúť/vypnúť efekty, plus cez konektor USB REC OUT nahrávať priamo do počítača.

Spoľahlivosť a trvácnosť pre kreatívnu slobodu

Zosilňovač Waza má dostatok výkonu pre akékoľvek pódium a nevyžaduje si citlivé zaobchádzanie a častý servis ako výkonné elektrónkové zosilňovače. Waza architektúra eliminuje najväčšie nedostatky elektrónkovej technológie - citlivosť na vibrácie, výmeny elektróniek a ďalšie finančne náročné zásahy. Vďaka majstrovstvu Waza a technológii BOSS sa môžete spoľahnúť, že vám tento zosilňovač bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky v profesionálnom nasadení. Výnimočný zvuk a moderný dizajn - so zosilňovačom Waza Amp Head 75 sa môžu koncertujúci hudobníci sústrediť na to, čo ich k hudbe priťahuje - hranie a inšpiráciu.