NOVINKY ROLAND / BOSS

V-BDN

VG-Strandberg

Prelomové tvorivé možnosti od dvoch moderných inovátorov

BOSS V-BDN VG Strandberg

Prelomové tvorivé možnosti od dvoch moderných inovátorov

Špičkoví gitaristi nemajú strach vystúpiť z davu a ukázať svetu svoju individualitu. Pre dosiahnutie svojich cieľov však potrebujú inovatívne nástroje a tu prichádzajú na scénu Strandberg a BOSS so svojimi jedinečnými nástrojmi, ktoré inšpirujú hudobníkov k úplne novým hudobným nápadom. Títo dvaja priekopníci spojili svoje sily a predstavujú svetu gitaru, ktorá je zhmotnením všetrannosti a úžasných tvorivých možností.

Gitara V-BDN je nástroj, ktorý spája neprekonateľný dizajn švédskeho výrobcu Strandberg so špičkovou technológiou gitarových syntetizátorov a modelovania nástrojov BOSS. Základom gitary V-BDN je model Boden J Standard a dáva jej všetky jedinečné dizajnové prvky, ktorými gitary Strandberg zaujali hudobných inovátorov na celom svete. Vstavaná technológia BOSS posúva zvukové možnosti nástroja do úplne nových teritórií a ponúka širokú paletu gitarových, basových a syntetizátorových zvukov plus okamžitý prístup k rôznym podladeniam, dostupným na jedno otočenie ovládača.

Gitara V-BDN je vyrobená v limitovanej edícii a ponúka moderným gitaristom úplne nový zvuk s neobmedzenými tvorivými možnosťami, ktoré vznikli spojením inovácií dvoch priekopníkov v priemysle hudobných nástrojov.

BOSS V-BDN VG Strandberg

Autentický model Boden s inovatívnym dizajnom Strandberg

V-BDN je založený na štýle Boden - originálnom tvare výrobcu Strandberg, ktorý kombinuje vynikajúcu ergonómiu s jedinečným a štýlovým estetickým dizajnom. Starostlivým výberom materiálov bol dosiahnutý univerzálny tón nástroja pre akýkoľvek hudobný štýl, vynikajúce reakcie a organický, rezonujúci zvuk. Kontúra tela gitary umožňuje pohodlné hranie v sede v niekoľkých pozíciách a nízka hmotnosť nástroja šetrí vaše plecia a krk. Patentovaný tvar krku EndurNeck je ohľaduplný k svalom, kĺbom a šľachám vašej ruky, zápästia a predlaktia a vedie k správnej pozícii pri hraní. Ďalším výnimočným aspektom gitary Strandberg Boden je špecializovaný hardware, vyrobený z ľahkého leteckého hliníka, ktorý poskytuje efektívny prenos vibrácií strún do dreva.

BOSS V-BDN VG Strandberg

Vstavaná technológia BOSS V-Guitar pre zvukovú všestrannosť a maximálne tvorivé možnosti

Technológia BOSS V-Guitar dokonal dopĺňa inovatívny a moderný dizajnový prístup gitary Strandberg Boden. Multifunkčný ovládač MODE poskytuje prístup k všetkým modelovaným snímačom (humbucker a single-coil), zvukom basovej gitary, akustickej gitary, syntetizátorov a ďalším. Otočením ovládača TUNING môžete okamžite preladiť modelované zvuky do piatich typov podladenia bez potreby meniť fyzické ladenie strún. Procesor V-Guitar je napájaný AA batériami (4ks) a stav batérií môžete ľahko skontrolovať na prednej strane nástroja. Nemusíte sa báť - ak sa batérie vybijú, stále môžete plnohodnotne využívať štandardný zvuk gitary Boden.

Funkcie spínača MODE

V-BDN má päťpolohový spínač MODE, ktorý poskytuje prístup k 25 vstavaným zvukom. Každá pozícia umožňuje používanie piatich rôznych zvukov, ktoré môžete prepínať päťpolohovým prepínačom gitary.

Funkcie ovládača TUNING

Šesťpolohový ovládač TUNING poskytuje okamžitý prístup k štandardnému ladeniu a piatim virtuálnym podladeniam.