NOVINKY ROLAND / BOSS

TD-1KPX2

V-Drums Portable

Autentická hrateľnosť, maximálna prenosnosť a k tomu dvojkopák

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Autentická hrateľnosť, maximálna prenosnosť a k tomu dvojkopák

TD-1KPX2 prichádza s inovatívnym skladacím dizajnom modelu TD-1KPX, ku ktorému pridáva nový kopákový pad. Famózne sieťovinové pady Roland na všetkých bubnoch prinášajú inšpiratívny hudobný zážitok so všetkým, čo patrí k moderným bicím. K tomu naviac pridávame nový kopákový pad, vhodný pre používanie s dvojkopákom. Vďaka inovatívnemu skladaciemu dizajnu môžete zložiť stojan za niekoľko sekúnd, ľahko ich prenášať a skladovať bez potreby demontovať Pady a činely. Stojan bicích je aj napriek minimálnej hmotnosti pevný a spoľahlivo vás podrží pri hraní akéhokoľvek štýlu. Rozloženie TD-1KPX je úplne ľahké a môžete na ne hrať kdekoľvek - doma, na koncertoch alebo v skúšobni. Jednoducho pridajte kopák alebo dvojkopák a začnite hrať.

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Ľahké zostavenie a ešte rýchlejšie zloženie

Inovatívny skladací stojan TD-1KPX2 je pevný, odolný a pri hraní aj skladovaní ho môžete prispôsobiť akémukoľvek priestoru. Môžete čiastočne zložiť stojan aj pady a odložiť kit do menšieho priestoru, napríklad do rohu miestnosti. Úplným zložením kitu zmenšíte jeho priestorové nároky na minimum a bez problémov ho vložíte do špecializovaného prenosného púzdra*, v ktorom ho pohodlne odnesiete. Rozloženie TD-1KPX je tiež ľahké - všetko, čo potrebujete, je ladiaci kľúč na bicie. O pár sekúnd už môžete hrať. Jednoducho rozložte všetky časti, nastavte pozície stojana a Padov, pripevnite akustický kopákový pedál (nie je súčasťou balenia) a začnite hrať.

*Prenosné púzdro CB-TDP je predávané samostatne.

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Kompaktné pady a činely pre autentický pocit pri hraní

Pady a činely TD-1KPX2 majú kompaktnú veľkosť, môžete na ne hrať rovnako, ako na bicie „dospelej“ veľkosti. Sieťovinové V-Pady (8-palcový PDX-8 a 6,5 palcové PDX-6) majú úžasnú technológiu Roland s duálnym snímaním, vďaka ktorej presne snímajú hranie na blanu aj obruč. Pad malého bubna (PDX-8) má rozšírenú oblasť obruče na 10 palcov a umožňuje hrať pohodlne aj techniku rim-shot. Činelové Pady CY-5 (činely a hi-hat) majú 10-palcový hrací povrch a hojdavý pohyb, ktorým sa viac približujú dynamike a vlastnostiam akustických činelov. Činely majú tiež samostatné snímanie plochy a okraja pre autentický pocit z hrania. Hi-Hat má plynulý prechod z otvorenej do zatvorenej pozície a autentický prejav. Novinkou, ktorú prináša TD-1KPX2, je možnosť hrať dvojkopákom - širší kopákový pad umožňuje pripojenie duálneho kladiva pripojeného k štandardnej konštrukcii dvojkopáka.

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Udržiavajte si motiváciu a zabávajte sa s cvičnými funkciami

Modul TD-1KPX2 obsahuje niekoľko funkcií pre podporu cvičenia a zlepšenie vašej techniky. Užijete si s nimi zábavu pri vašom dennom učení, či už samostatne alebo s inštruktorom, rovnako aj pri bežnom cennom cvičení. Predstavte si bicí Kit ako vášho vlastného učiteľa a sprievodnú kapelu, s cvičnými funkciami pre zlepšenie techniky, posilnenie motivácie a najlepšie využitie času, ktorý venujete cvičeniu. So vstavaným metronómom môžete cibriť vašu rytmiku a režim Coach vám pomôže vylepšiť vaše časovanie, vytrvalosť a presnosť. Pripravujte sa na vaše skúšky alebo koncerty hraním v sprievode interných skladieb zo zvukového modulu alebo si pripojte smartfón/prehrávač ku konektoru MIX IN a hrajte v sprievode vašich obľúbených skladieb. Vstavaný rekordér zase umožňuje okamžité nahranie a vyhodnotenie vášho hrania.

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Nahrávajte do počítača s využitím USB pripojenia

TD-1KPX2 nie sú len zábavné bicie - môžete ich využiť aj na nahrávanie hudby vo vašom počítači. Sú vybavené USB-MIDI prevodníkom, ktorý umožňuje komunikáciu s hudobným programom prostredníctvom USB kábla - nepotrebujete žiadne iné zariadenie. Môžete zaznamenať notové dáta vášho hrania do nahrávacieho programu vo vašom počítači a zachytiť tak všetky prejavy vášho hrania. Alebo môžete využiť aplikáciu DT-1 V-Drums tutor a naučiť sa základné techniky hrania.

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Prispôsobené pre tiché hranie

Pre bubeníkov, ktorí hrajú v domácnosti, je tiché hranie úplná nevyhnutnosť. TD-1KPX2 má pady s tichými sieťovinovými blanami a veľmi tichý ovládací pedál FD-9 Hi-Hat Control Pedal. Ak sa rozhodnete vymeniť váš bežný akustický kopákový pedál za doplnkový pedál KT-9, ktorý nemá kladivo, zbavíte sa aj posledného zdroja vibrácií a hluku. Táto zostava je natoľko tichá, že s ňou môžete bez obáv cvičiť aj v noci!

TD-1KPX2 V-Drums Portable

Základné príslušenstvo a doplnky

S originálnym príslušenstvom a doplnkami Roland môžete ešte vylepšiť vaše hranie a cvičenie s TD-1KPX2. Posluchový monitor PM-03 Personal Monitor Amplifier je perfektným spoločníkom pre ozvučenie vašich bicích v domácnosti. Pre začínajúcich bubeníkov je tu balík príslušenstva DAP-3X V-Drums Accessory Package, ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete pre hranie na TD-1KPX2 - orechové paličky, akustický kopákový pedál a stoličku. Rohož TDM-3 Drum Mat je navrhnutá špeciálne pre bicie V-Drums - efektívne redukuje vibrácie do podlahy a zároveň chráni vašu podlahu pred poškodením. Prenosné púzdro CB-TDP poskytuje praktické riešenie na prenos a ochranu bicích TD-1KPX2.