NOVINKY ROLAND / BOSS

SPD::ONE PERCUSSION

Percussion Pad

Najjednoduchší spôsob, ako obohatiť vaše hranie o autentické zvuky perkusií

Roland SPD::ONE Percussion

Najjednoduchší spôsob, ako obohatiť vaše hranie o autentické zvuky perkusií

Roland SPD::ONE PERCUSSION je nový typ digitálneho perkusného padu, s ktorým môže každý hudobník obohatiť svoje hranie o autentické zvuky perkusií. Obsahuje 22 realistických zvukov perkusií (kopáky, malý bubon, hi-hat, činely, shaker, tamburíny a ďalšie) a dokonca umožňuje import vašich vlastných zvukových dát do jednej z 12 interných zvukových bánk.SPD::ONE PERCUSSION má robustné, no citlivé pady - môžete na ne hrať paličkami, rukami aj nohami. Prostredníctvom intuitívnych ovládačov môžete nastaviť citlivosť padov presne podľa vašich potrieb.

SPD::ONE PERCUSSION môžete napájať batériami alebo AC adaptérom. Môžete ho používať na podlahe alebo na stole a vďaka praktickému adaptéru ho môžete umiestniť na akýkoľvek stojan alebo bicie. Ovládanie je jednoduché, dokonca aj pre hudobníkov bez technického talentu; prostredníctvom štyroch ovládačov na hlavnom paneli môžete upraviť zvuk, hlasitosť, vyváženie a ďalšie nastavenia. Nezáleží na tom, či ste bubeník, perkusionista, gitarista, DJ alebo vokalista - s novým SPD::ONE PERCUSSION ľahko a pohodlne obohatíte vašu zvukovú paletu a oživíte vaše hudobné vystúpenia.

Roland SPD::ONE Percussion

Digitálny perkusný pad, na ktorý môžete hrať paličkami, rukami alebo nohami

Každý hudobník je jedinečný a potrebuje prispôsobiť hudobné nástroje svojej kreativite a štýlu hrania. Na SPD::ONE PERCUSSION môžete hrať presne tak, ako chcete. Tento kompaktný digitálny perkusný pad môžete ovládať paličkami, rukami a dokonca aj nohami. Jeho citlivosť a snímanie môžete ľahko nastaviť dvomi ovládačmi na bočnej strane zariadenia. Bubeníci a perkusionisti si zamilujú jeho pevný feeling a prirodzenú odozvu. Gitaristi si môžu s dôverou vydupkávať na pady svoje rytmy a praktický akýkoľvek hudobník môže hrať zvuky rukami pokojne aj celú noc bez obáv, že ho budú bolieť ruky a prsty.

Roland SPD::ONE Percussion

Vezmite si so sebou nástroje, ktoré by sa nezmestil do vašej tašky - od shakera po tympany

SPD::ONE PERCUSSION obsahuje 22 vstavaných zvukov. Každý z nich je vernou reprodukciou akustického zvuku a umožňuje vám použiť zvuky nástrojov, ktoré by ste si bežne nepriniesli - kopák, malý bubon, gong alebo dokonca tympany. Príklad: shaker je síce malý a ľahko prenosný, ale na pódiu ho musíte ozvučiť mikrofónom. SPD::ONE PERCUSSION rieši tento problém bravúrne. A čo je ešte lepšie, pre ďalšiu skladbu si môžete vybrať úplne iný zvuk. Pridanie skvele znejúcich sprievodných zvukov nikdy nebolo ľahšie!

Roland SPD::ONE Percussion

Ľahká integrácia do akéhokoľvek vybavenia

SPD::ONE PERCUSSION je kompaktný nástroj, ktorý môžete ľahko integrovať do vášho vybavenia bez potreby vykonať zásadné zmeny alebo kompromisy. S pomocou priloženého montážneho adaptéra ho ľahko namontujete na niektorý zo stojanov na vašich bicích* alebo dokonca na mikrofónový stojan. SPD::ONE PERCUSSION môžete plnohodnotne používať aj bez montáže - stačí ho položiť na podlahu, stôl alebo akýkoľvek pevný povrch.
* adaptér je kompatibilný so stojanmi s priemerom 8,0 až 12,7 mm.

Roland SPD::ONE Percussion

Ľahko prenosný a pripravený na cesty

Vďaka kompaktným rozmerom a napájaniu z batérie si môžete vziať SPD::ONE PERCUSSION kamkoľvek chcete. Je dostatočne ľahký, aby vás nezaťažoval pri nosení v taške alebo nástrojovom púzdre, a dostatočne robustný, aby vydržal časté cestovanie. Na vašich cestách ho môžete kedykoľvek vybrať, pripojiť slúchadlá a cvičiť alebo tvoriť zvuky, s ktorými to rozbalíte na pódiu.

Roland SPD::ONE Percussion

Ľahké ovládanie - len štyri ovládače

Ovládanie SPD::ONE PERCUSSION je veľmi jednoduché. Nemusíte sa prehrabávať v zložitom menu ani memorovať klávesové skratky - jedným ovládačom zvoľte niektorú z 12 bánk a začnite hrať. Vďaka štyrom ovládačom na hlavnom paneli máte prístup ku všetkému, čo potrebujete - prispôsobenie zvukov, nastavenie vyváženia aj celkovej hlasitosti.

Roland SPD::ONE Percussion

Importujte a využívajte vaše vlastné zvuky

SPD::ONE PERCUSSION je nabitý skvelými zvukmi, niekedy však budete potrebovať aj niečo viac - vaše vlastné zvuky. Prostredníctvom USB môžete importovať WAV zvukové súbory (v dĺžke max. 5 sekúnd) - jednoducho spôsobom „drag and drop“. Vaše zvuky môžete upraviť rovnako ako interné zvuky - prostredníctvom ovládačov na hlavnom paneli. Ak potrebujete využívať zvuky s dĺžkou viac ako 5 sekúnd, pozrite si SPD::ONE WAV PAD, ktorý zvládne až 4GB zvukov vo formáte WAV.

Roland SPD::ONE Percussion

Kompaktný MIDI Controller pre hudobnú produkciu v DAW programe

Vďaka podpore USB-MIDI môžete využívať SPD::ONE PERCUSSION ako kompaktný digitálny ovládač s vašim DAW programom. Skvelé na hranie a ovládanie softwarových zvukových modulov a vylepšenie vašej produkcie realistickými perkusnými stopami.