NOVINKY ROLAND / BOSS

SPD::ONE ELECTRO

Percussion Pad

Najjednoduchší spôsob, ako obohatiť vaše hranie o elektronické zvuky bicích

Roland SPD::ONE Electro

Najjednoduchší spôsob, ako obohatiť vaše hranie o elektronické zvuky bicích

Roland SPD::ONE ELECTRO je nový typ digitálneho perkusného padu, s ktorým môže každý hudobník obohatiť svoje hranie o elektronické zvuky. Obsahuje 22 ikonických zvukov, napríklad zo série 808 (kick, snare, hand clap, cowbell) a dokonca umožňuje import vašich vlastných zvukových dát do jednej z 12 interných zvukových bánk. SPD::ONE ELECTRO má robustné, no citlivé pady - môžete na ne hrať paličkami, rukami aj nohami. Prostredníctvom intuitívnych ovládačov môžete nastaviť citlivosť padov presne podľa vašich potrieb.

SPD::ONE ELECTRO môžete napájať batériami alebo AC adaptérom. Môžete ho používať na podlahe alebo na stole a vďaka praktickému adaptéru ho môžete umiestniť na akýkoľvek stojan alebo bicie. Používanie je jednoduché, dokonca aj pre hudobníkov bez technického talentu; prostredníctvom štyroch ovládačov na hlavnom paneli môžete upraviť zvuk, hlasitosť, vyváženie a ďalšie nastavenia. Nezáleží na tom, či ste bubeník, perkusionista, gitarista, DJ alebo vokalista - s novým SPD::ONE ELECTRO ľahko a pohodlne obohatíte vašu zvukovú paletu a oživíte vaše hudobné vystúpenia.

Digitálny perkusný pad, na ktorý môžete hrať paličkami, rukami alebo nohami

Každý hudobník je jedinečný a potrebuje prispôsobiť hudobné nástroje svojej kreativite a štýlu hrania. Na SPD::ONE ELECTRO môžete hrať presne tak, ako chcete. Tento kompaktný digitálny perkusný pad môžete ovládať paličkami, rukami a dokonca aj nohami. Jeho citlivosť a snímanie môžete ľahko nastaviť dvomi ovládačmi na bočnej strane zariadenia. Bubeníci a perkusionisti si zamilujú jeho pevný feeling a prirodzenú odozvu. Gitaristi si môžu s dôverou vydupkávať svoje rytmy a prakticky akýkoľvek hudobník môže hrať zvuky rukami pokojne aj celú noc bez obáv, že ho budú bolieť ruky a prsty.

Oživte vaše rytmy novými zvukmi

SPD::ONE ELECTRO obsahuje 22 ikonických zvukov - kopáky a perkusné zvuky z legendárnych rytmerov Roland TR-808 a TR-909. Pri vašom hraní môžete využiť kopáky, tučné rytmičáky, hi-haty hand-clapy a ďalšie zvuky. Naviac môžete ľahko upraviť ladenie ktoréhokoľvek zvuku jedným ovládačom. Ďalším ovládačom môžete pridať efekt Reverb alebo Delay. Oživenie vášho zvukového prejavu elektronickými zvukmi nikdy nebolo ľahšie ako teraz, keď tu je SPD::ONE ELECTRO.

Ľahká integrácia do akéhokoľvek vybavenia

SPD::ONE ELECTRO je kompaktný nástroj, ktorý môžete ľahko integrovať do vášho vybavenia bez potreby vykonať zásadné zmeny alebo kompromisy. S pomocou priloženého montážneho adaptéra ho ľahko namontujete na niektorý zo stojanov na vašich bicích* alebo na mikrofónový stojan. SPD::ONE ELECTRO môžete plnohodnotne používať aj bez montáže - stačí ho položiť na podlahu, stôl alebo akýkoľvek pevný povrch.
* adaptér je kompatibilný so stojanmi s priemerom 8,0 až 12,7 mm.

Ľahko prenosný a pripravený na cesty

Vďaka kompaktným rozmerom a napájaniu z batérie si môžete vziať SPD::ONE ELECTRO so sebou kamkoľvek. Je dostatočne ľahký, aby vás nezaťažoval pri nosení v taške alebo nástrojovom púzdre, a dostatočne robustný, aby vydržal časté cestovanie. Na vašich cestách ho môžete kedykoľvek vybrať, pripojiť slúchadlá a cvičiť alebo tvoriť zvuky, s ktorými to rozbalíte na pódiu.

Ľahké ovládanie - len štyri ovládače

Ovládanie SPD::ONE ELECTRO je veľmi jednoduché. Nemusíte sa prehrabávať v zložitom menu ani memorovať klávesové skratky - jedným ovládačom zvoľte niektorú z 12 bánk a začnite hrať. Vďaka štyrom ovládačom na hlavnom paneli máte prístup ku všetkému, čo potrebujete - prispôsobenie zvukov, nastavenie vyváženia aj celkovej hlasitosti.

Importujte a využívajte vaše vlastné zvuky

SPD::ONE ELECTRO je nabitý ikonickými zvukmi, niekedy však budete potrebovať aj niečo viac - vaše vlastné zvuky. Prostredníctvom USB môžete importovať WAV zvukové súbory (v dĺžke max. 5 sekúnd) - jednoducho spôsobom „drag and drop“. Vaše zvuky môžete upraviť rovnako ako interné zvuky - prostredníctvom ovládačov na hlavnom paneli. Ak potrebujete využívať zvuky s dĺžkou viac ako 5 sekúnd, pozrite si SPD::ONE WAV PAD, ktorý zvládne až 4GB zvukov vo formáte WAV.

Kompaktný MIDI Controller pre hudobnú produkciu v DAW programe

Vďaka podpore USB-MIDI môžete využívať SPD::ONE ELECTRO ako kompaktný digitálny ovládač s vašim DAW programom. Skvelé na hranie a ovládanie softwarových zvukových modulov a vylepšenie vašej produkcie realistickými perkusnými stopami.