NOVINKY ROLAND / BOSS

R-07

High-Resolution Audio Recorder

Štýlový a ľahko prenosný rekordér
s bezdrôtovým monitorovaním a diaľkovým ovládaním

R-07 High-Resolution Audio Recorder

Štýlový a ľahko prenosný rekordér s bezdrôtovým monitorovaním a diaľkovým ovládaním

R-07 je štýlové a ľahko prenosné zariadenie, ktoré disponuje najdôležitejšími funkciami nahrávania a bude vám dobrým spoločníkom na každej ceste. Zvuk s vysokým rozlíšením, ovládanie pamäte funkcie Scene jedným dotykom a inovatívny hybridný limiter vám zaručia nahrávky so skvelým zvukom bez ohľadu na situáciu. Vďaka bezdrôtovému počúvaniu a diaľkovému ovládaniu môžete nahrávať s menším počtom káblov na viacerých miestach.

High-Resolution Audio Recorder

Dokonalá náhrada nahrávania smartfónom

Smartfónom možno nahrávať v bežných situáciách, no na dosiahnutie spoľahlivých a profesionálnych výsledkov je potrebné použiť špeciálny rekordér. Mnohé rekordéry sú však veľké, komplikované a vyžadujú množstvo káblov a adaptérov. R-07 je jednoduchý a intuitívny, všade sa vmestí a poskytuje najdôležitejšie funkcie nahrávania. Dokonale tak nahradí pri nahrávaní smartfón.

High-Resolution Audio Recorder

Aj krása, aj inteligencia

R-07 skvelo vyzerá, vynikajúco znie a pohodlne sa vám zmestí do ruky alebo do vrecka. Jednoducho sa používa a vďaka nastaveniu nahrávania jedným dotykom poskytuje skutočne profesionálne výsledky. Vďaka funkcii Bluetooth novej generácie môžete ovládať, monitorovať a počúvať stopy bezdrôtovo pomocou podporovaných smartfónov, inteligentných hodiniek a reproduktorov Bluetooth. Dodáva sa v troch štýlových farbách a dá sa napájať dvoma batériami typu AA alebo pomocou USB.

High-Resolution Audio Recorder

Nastavenie scény

Vďaka kompaktným rozmerom môžete rekordér R-07 používať na nahrávanie v najrôznejších situáciách. R-07 dokáže automaticky použiť ideálne nastavenia pre akékoľvek situácie, či už pri nahrávaní rozhovorov, tvorbe ukážok, vyučovaní, na schôdzach alebo na nahrávanie v teréne. Keď zvolíte konkrétnu scénu, vzorkovacia frekvencia, režim nahrávania, limiter, filter Low Cut a úroveň hlasitosti vstupu sa ihneď nastavia na optimálne hodnoty. Nastavenia môžete meniť a ukladať ich na ďalšie použitie, takže nikdy nepremeškáte žiaden dôležitý moment.

High-Resolution Audio Recorder

Vytvorený pre bezdrôtový svet

R-07 disponuje najnovšou technológiou Bluetooth a technológiou Qualcomm® aptX™ pre lepší streaming zvuku. Ovládať ho môžete pomocou smartfónu alebo podporovaných inteligentných hodiniek. S rekordérom R-07 môžete spravovať nahrávky a kontrolovať, čo sa nahráva, aj keď je rekordér mimo dosah. Nahrávky môžete počúvať pomocou bezdrôtových slúchadiel alebo reproduktorov Bluetooth. Nemusíte sa teda starať o káble ani sa obávať, že budete pri nahrávaní prekážať.

High-Resolution Audio Recorder

Pre pocit istoty

Vďaka duálnemu nahrávaniu a hybridnému limiteru sa dôležitá nahrávka nikdy nezničí preťažením ani skreslením. Obávať sa nemusíte ani zvukových javov spôsobených agresívnym limiterom. R-07 dokáže vytvárať dve simultánne nahrávky: jednu s maximálnou hlasitosťou a druhú s nižšou úrovňou hlasitosti a s dostatočnou dynamickou rezervou. Ak dôjde k neočakávanému skresleniu v hlavnej nahrávke, danú časť môžete nahradiť záložnou nahrávkou s nižšou hlasitosťou zvuku. Hybridný limiter to dokonca dokáže spraviť automaticky, takže máte istotu, že spracovanie prebehne bez problémov.

Qualcomm je ochranná známka spoločnosti Qualcomm Incorporated registrovaná v USA a v iných krajinách a používa sa na základe povolenia. aptX je ochranná známka spoločnosti Qualcomm Technologies International, Ltd. registrovaná v USA a v iných krajinách a používa sa na základe povolenia.

High-Resolution Audio Recorder