NOVINKY ROLAND / BOSS

PM-200

Personal Monitor

Skvelý zvuk Roland, vyladený pre bicie V-Drums

Roland PM-200

Skvelý zvuk Roland, vyladený pre bicie V-Drums

PM-200 je špičkový posluchový systém pre bicie Roland V-Drums s dynamickým zvukom a efektívnym dizajnom. Posluchový monitor PM-200 je vybavený full-range reprosystémom s výkonom 180W a odolným kabinetom, ktorý je špeciálne optimalizovaný pre reprodukciu známeho expresívneho zvuku bicích V-Drums. Vďaka integrovanému mixu a priamemu výstupu sa jednoducho prepája s inými zariadeniami doma aj na pódiu.

Roland PM-200

Profesionálny zvuk pre bicie V-Drums

PM-200 je dokonalý doplnok každej súpravy V-Drums. Špeciálny 12-palcový reproduktor a výškový reproduktor typu "horn tweeter" produkujú mohutný komplexný zvuk a výkon 180W poskytuje dostatočnú rezervu na hranie doma aj na pódiu. Predná časť je skosená a hráčovi za bicími V-Drums poskytuje optimálny posluch. Rukoväť na vrchnej strane umožňuje jednoduché prenášanie a nastavenie pozície monitora.

Roland PM-200

Všestranné mixážne funkcie

Vďaka integrovanému mixu môžete pomocou monitora PM-200 prehrávať aj sprievodnú hudbu a zvuk z externých zariadení. Je vybavený špeciálnymi vstupmi pre V-Drums a 1/4-palcovým a 1/8-palcovým linkovým vstupom na pripojenie elektronických perkusných padov, smartfónov a hudobných prehrávačov. K dispozícii sú samostatné ovládače hlasitosti pre bicie V-Drums a linkové vstupy. Na moduláciu celkového zvuku je k dispozícii dvojpásmový ekvalizér.

Direct-Out výstupy na nahrávanie a pódiové vystúpenia

Model PM-200 je vybavený aj dvomi výstupmi XLR na pripojenie k mixu alebo nahrávaciemu zariadeniu. Zvyšuje sa tak flexibilita pri používaní monitora na pódiu, pri skúšaní a v štúdiu. Aj keď je PM-200 mono monitor, jeho vstupy podporujú stereo pripojenie, vďaka čomu sa dá do priamych výstupov odosielať skutočný stereo zvuk. Keď je modul V-Drums pripojený v stereo režime do vstupu V-Drums, praktický spínač na zadnom paneli umožňuje na základe zostavy odosielať zvuk do výstupu v režime mono alebo stereo.