NOVINKY ROLAND / BOSS

PM-100

Personal Monitor

Skvelý zvuk Roland, vyladený pre bicie V-Drums

Roland PM-100

Skvelý zvuk Roland, vyladený pre bicie V-Drums

PM-100 je kompaktný posluchový monitor pre bicie Roland V-Drums, ktorý napriek svojim kompaktným rozmerom poskytuje bohatý dynamický zvuk. PM-100 je vybavený špeciálnym systémom reproduktorov s výkonom 80W, komplexným zvukom a odolným kabinetom, ktorý je špeciálne optimalizovaný pre reprodukciu známeho expresívneho zvuku a odozvy bicích V-Drums. Okrem toho je vybavený mixážnou funkciou, takže k nemu môžete pripojiť aj váš hudobný prehrávač alebo iné zariadenia a vychutnávať si hranie doma.

Roland PM-100

Profesionálny zvuk pre bicie V-Drums

PM-100 je dokonalý doplnok každej súpravy V-Drums. Vďaka kompaktným rozmerom je ideálny na hranie doma. Jeho výkonný reprosystém poskytuje bohatý komplexný zvuk s výrazným charakterom a prieraznosťou. Predná časť je skosená a poskytuje hráčovi optimálny posluch. Rukoväť na vrchnej strane umožňuje jednoduché prenášanie a nastavenie pozície monitora.

Roland PM-100

Všestranné mixážne funkcie

Vďaka integrovanému mixu môžete pomocou monitora PM-100 prehrávať aj sprievodnú hudbu a zvuk z externých zariadení. Je vybavený špeciálnymi vstupmi pre V-Drums a 1/4-palcovým a 1/8-palcovým linkovým vstupom na pripojenie elektronických perkusných padov, smartfónov a hudobných prehrávačov. K dispozícii sú samostatné ovládače hlasitosti pre bicie V-Drums a linkové vstupy. Na moduláciu celkového zvuku je k dispozícii dvojpásmový ekvalizér.