NOVINKY ROLAND / BOSS

Piano Every Day

iOS/Android App

Aplikácia, s ktorou bude hranie na piane zábavné a naplňujúce

„Chcem znova začať hrať na piane, pretože si chcem zahrať moje obľúbené piesne“

Aplikácia Roland Piano Every Day je určená pre každého, kto kedysi hrával na piane a chce začať hrať obľúbenú hudbu. Táto jedinečná aplikácia vás podporí a povzbudí ku každodennému cvičeniu, z ktorého sa stane povznášajúci hudobný zážitok.

Roland Piano Every Day

Nájdite si obľúbenú hudbu v obrovskej online knižnici

Po inštalácii do smartfónu sa aplikácia pripojí k službe Sheet Music Direct – najväčšej kolekcii online partitúr na svete. Potom môžete okrem skladieb uložených vo vašom piane série Roland LX700 vyhľadávať partitúry, od klasiky až po populárnu hudbu.

Roland Piano Every Day

Začnite cvičiť hneď s viac ako 300 skladbami uloženými v piane série LX700

Keď aplikáciu použijete s pianom série LX700, zobrazia sa v nej notové zápisy skladieb uložených v piane, takže môžete ihneď začať hrať.

Roland Piano Every Day

V službe Sheet Music Direct môžete vyhľadávať z viac ako 70 000 partitúr a vaše obľúbené si môžete kúpiť

Po inštalácii získate priamo z aplikácie prístup k službe Sheet Music Direct – najväčšiemu internetovému obchodu s digitálnymi partitúrami na svete. K dispozícii je viac ako 70 000 partitúr rôznych hudobných žánrov vrátane klasiky, populárnej hudby a jazzu. Digitálne partitúry obľúbených skladieb si môžete zakúpiť a učiť sa spolu s nimi.

Roland Piano Every Day

Pomocou smartfónu môžete študovať partitúry kedykoľvek a kdekoľvek*

Každá partitúra obsahuje notový zápis pre hranie, takže si partitúry môžete jednoducho prehliadať a študovať v smartfóne a nepotrebujete k tomu piano.
*Vyžaduje sa internetové pripojenie

Roland Piano Every Day

Začnite s cvičením a automaticky si nahrávajte svoje vystúpenie

Keď smartfón pripojíte k pianu série LX700 cez Bluetooth, pomocou aplikácie si môžete nahrať svoje vystúpenie alebo cvičenie. Nahrávku si potom môžete prehrať, aj keď už nesedíte za pianom.

Roland Piano Every Day

Zjednodušte si cvičenie zobrazením partitúry na tablete

Keď si aplikáciu nainštalujete aj do tabletu, jednoducho položte tablet na opierku a sledujte partitúru na väčšej obrazovke.

Roland Piano Every Day

Keď pripojíte smartfón k pianu série LX700 cez Bluetooth, automaticky sa začnú nahrávať údaje o vašom hraní, ktoré si môžete pozrieť v „piano roll“ zobrazení aplikácie.

Roland Piano Every Day

Posluch vlastného hrania je skvelý spôsob, ako si zlepšovať techniku. Záznam vášho hrania si môžete kedykoľvek a kdekoľvek prezerať v smartfóne.

Roland Piano Every Day

Začnite znova hrať. Týždenný program cvičenia vám pomôže dostať sa do formy

Keď aplikáciu použijete s pianom série LX700, môžete sa zlepšovať učením skladieb uložených v smartfóne.

Roland Piano Every Day

Program One Week Master vám pomôže naučiť sa zahrať skladbu za jediný týždeň

Roland Piano Every Day

Rôzne denné cvičenia vám pomôžu zlepšovať sa.

Môžete zdokonaľovať hranie každou rukou zvlášť a obomi rukami spolu, učiť sa hrať v určitých tempách a v posledný deň cvičenia si môžete dokonca nahrať svoje najlepšie výkony.

Roland Piano Every Day

Rozsah cvičenia na každý deň je na partitúre zvýraznený zelenou farbou. Začnime od 1. kroku v ponuke pre prvý deň.

Roland Piano Every Day

K dispozícii je folk, jazz a klasika, ktoré sa dokonale hodia na rozcvičky, keď začínate znova hrať na piano

Roland Piano Every Day

Sledujte svoje každodenné cvičenie a udržte si motiváciu k hraniu

Funkcia časovej osi sleduje, ako často hrávate. Keď aplikáciu použijete s pianom série LX700, na časovej osi sa automaticky zaznamenáva váš výkon počas každého cvičenia.

Roland Piano Every Day

Kontrolujte si každodenné cvičenie

Môžete si zobraziť prehľad vášho cvičenia v mesačnom súhrne, ktorý obsahuje informácie, ako napríklad čas strávený cvičením, skladby, ktoré ste hrali, a ktoré aktivity aplikácie ste využívali.

Roland Piano Every Day

Zostaňte vždy na správnej ceste

Váš pokrok môžete jednoducho sledovať každý deň a porovnávať ho s tým, ako ste hrali deň predtým. Svoje vystúpenia si môžete dokonca vypočuť aj bez piana, a kontrolovať tak svoje pokroky kedykoľvek a kdekoľvek.

Funkcia časovej osi nezobrazuje len vaše cvičebné aktivity.

Aplikácia vám navrhne aj spôsoby zlepšenia cvičení a motivuje vás, aby ste pokračovali. You’ll also receive valuable hints and suggestions on how to get the most from your practice sessions – and if you haven’t played for a while the app will remind you put in some practice time.

Piano Every Day je jedinečná a užitočná aplikácia pre majiteľov digitálnych pián série Roland LX700. Aplikácia vás povzbudí k hraniu aj na iných digitálnych alebo akustických pianach. Aplikácia Piano Every Day je dostupná zdarma v službách App Store (iOS) a Google Play (Android). Stiahnite si ju a znova sa naučte hrať vaše obľúbené melódie…