NOVINKY ROLAND / BOSS

LX706

Digital Piano

Roland LX706

Špičkové domáce piano so systémom šiestich reproduktorov, zvukom grand piana a priestorovými efektmi

Hráči, ktorí sa zaujímajú o sériu Roland LX700 a hľadajú rovnováhu medzi funkciami a cenou, by sa mali pozrieť zblízka na model LX706. Model LX706 je určený pre náročnejších pianistov a stojí v strede série LX700. Poskytuje klasický model akustického grand piana vo forme prijateľnej pre domáce prostredie. Rovnako, ako pri vlajkovom modeli LX708, aj LX706 ponúka množstvo autentických zvukov piana a technológiu priestorového zvuku spolu s dynamickou klaviatúrou Hybrid Grand. Všetky tieto vlastnosti pomôžu naštartovať vašu kreativitu. Model LX706, vybavený kompaktným kabinetom, uzavretou konštrukciou a systémom so šiestimi reproduktormi, sa mu vyrovná profesionálnymi funkciami, no má prijateľnejšiu cenu.

Kompaktný dizajn kabinetu inšpiruje k hraniu

Vďaka nižšiemu kabinetu a uzavretej konštrukcii je tento elegantný model ideálny pre hráčov, ktorí si kvôli obmedzenému priestoru nemôžu dovoliť model LX708. Čisté línie a luxusná povrchová úprava sú pastvou pre oči. Až bližší pohľad odhalí špičkové prvky, vďaka ktorým je séria LX tak elegantná. Tradičný, nadčasový, no zároveň prekvapujúci: LX706 je nástroj, ktorý ozdobí vašu domácnosť bez toho, aby pôsobil dominantne. Je dostupný v niekoľkých farebných úpravách: leštený eben, tmavý palisander a matná čierna.

Roland LX706

Klaviatúra Hybrid Grand a pedále s mechanizmom plynulého snímania podporia vašu techniku

Od dramatických rytmov hraných ľavou rukou až po jemné trilkovanie v najvyšších tónoch – model LX706 vás bude neustále inšpirovať vďaka novej klaviatúre Hybrid Grand a pedálmi s plynulým snímaním pozície. Klávesy klaviatúry Hybrid Grand piana LX706 sú dlhšie ako na klasických digitálnych pianach. Vďaka tomu je bod otáčania bod otáčania usadený viac vzadu, takže na stláčanie klávesov je potrebný menší tlak. Vaše ruky sa tak pri dlhšom hraní neunavia. Biele klávesy majú štýlové drevené bočné steny s odolným vnútorným rámom poskytujúcim spoľahlivosť bez údržby. Pri hraní budete cítiť ideálne vyváženie tlaku, intenzity a spätného pohybu spolu s plynulým vertikálnym pohybom. Pomocou pedálov môžete používať rôzne pokročilé techniky, vďaka ktorým zažijete autentický a strhujúci pocit pri hre.

Roland LX706

Trojpásmový systém šiestich reproduktorov vyplní priestor zvukom

Aj napriek zjednodušenej technológii Acoustic Projection System modelu LX708 je model LX706 vďaka trojpásmového systému šiestich reproduktorov dostatočne výkonný a všestranný pre každú hudobnú výzvu. Každý z troch párov reproduktorov je optimalizovaný tak, aby dosahoval špičkovú reprodukciu zvuku v rámci celého dynamického rozsahu piana, dokonca aj zvuku úderov kladiviek o struny a rezonancie kabinetu, keď sa zvuk šíri telom piana. Či už hudbu hráte alebo ju prehrávate, budete ju počuť dokonale čisto.

Roland LX706

Špičková technológia v rámci celej série

Každý model sére LX700 ponúka iné kombinácie dizajnu kabinetu, klaviatúry, pedálov a počtu reproduktorov. Bez ohľadu na to, ktorý model série LX700 si vyberiete, sú mnohé z hlavných funkcií súčasťou štandardnej výbavy v rámci celej série. Napríklad technológie Roland PureAcoustic Piano Modelling a Pure Acoustic Ambience sú vo všetkých troch nástrojoch (pre európsky a americký trh) a k dispozícii sú aj doplnkové zvuky elektrického piana, organu a orchestrálnych zvukov. Okrem toho môžete využívať praktické funkcie, ako napríklad Bluetooth Audio, režim Twin Piano a tiché hranie so slúchadlami. Exkluzívnym prvkom série LX700 je aj otvor v tvare písmena C na prednom paneli, ktorý zabezpečuje prirodzenú projekciu zvuku.

Roland LX706