NOVINKY ROLAND / BOSS

KC-990

Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

KC-990 Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Už viac ako dve desaťročia dôverujú klávesáci na celom svete kombám Roland KC. Séria KC si získala dôveru hudobníkov kvalitným zvukom, vstavaným mixpultom, všestrannou konektivitou a dlhodobou spoľahlivosťou. Najnovšia generácia si udržiava hodnoty série KC a prináša nové vylepšenia, ušité na mieru pre potreby dnešných hudobníkov. Zosilňovač KC vám poskytuje plnú kontrolu nad vašou pódiovou zostavou, aby ste mohli vždy znieť skvele a hrať najlepšie, ako viete. A to je hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

KC-990 je najvyšší model série, s najvyšším výkonom a špičkovými funkciami. Má štyri vstavané DSP procesory, štyri stereo vstupné kanály, stereo AUX vstup a podporu pre vokálny mikrofón (XLR); je to skvelé „all-in-one“ riešenie pre hudobníkov s veľkou klávesovou zostavou alebo hudobné skupiny, ktoré využívajú elektronické nástroje a sprievodné stopy. KC-990 so stereo reproduktormi a výkonom 320W má silný a „veľký“ zvukový prejav, vhodný aj pre pódiový monitoring alebo využitie vo funkcii PA systému. Vďaka funkcii Stereo Link môžete prakticky spojiť dve jednotky KD-990 a získať dvojnásobný počet vstupov aj dvojnásobný výkon.

KC-990 Keyboard Amplifier

„Full-range“ zvuk pre klávesy a elektronické hudobné nástroje

KC-990 prináša „full-range“ stereo zvuk s výkonom 320W (2x160W); má dva prepracované 12“ woofery a dva tweetery. Kabinet má patentovaný dizajn Roland s dvojitým bass-reflexom pre výraznejší basový prejav bez skreslenia. Vďaka tomu dokáže KC-990 vynikajúco reprodukovať frekvenčný rozsah 88-klávesových stage pian, organov a syntetizátorov, ako aj rhythm machines a iných elektronických nástrojov.

KC-990 Keyboard Amplifier

Vstavaný mixpult pre veľké zostavy a ozvučenie skupiny

Najvýkonnejší zosilňovač Roland KC je plne stereofónny ozvučovací systém v jednom zariadení; je ideálny ako ozvučenie pre kapelu, pódiový monitor alebo malý PA systém. Štyri vstupné kanály umožňujú pripojenie klávesov, perkusných padov, rytmerov a ďalších elektronických nástrojov. Samostatný AUX vstup umožňuje pripojenie smartfónu alebo hudobného prehrávača a prehrávanie sprievodnej hudby. Kanál 1 je vybavený aj XLR konektorom pre pripojenie mikrofónu, ktorý ešte zvyšuje všestrannosť komba. Kanál AUX IN podporuje 1/8“, RCA a 1/4“ konektory a je vybavený aj praktickou funkciou „Monitor“ pre prácu so sprievodnými stopami na pódiu.

KC-990 Keyboard Amplifier

Vstavané stereo efekty

KC-990 prichádza so štyrmi samostatnými efektmi pre vylepšenie vášho live zvuku. Efekt Chorus je prevzatý zo slávnej série zosilňovačov Roland JC a poskytuje úžasnú priestorovú hĺbku a rozptýlenie cez reproduktory KC-990. Ďalšie efekty, Tremolo a Rotary, sú skvelé pre organy a elektrické piana. Pre dodanie výsledného lesku vokálom aj nástrojom je tu efekt Reverb. S využitím doplnkových pedálových spínačov môžete zapínať/vypínať efekty a ovládať Rotary efekt nohami a pohodlne hrať.

KC-990 Keyboard Amplifier

Všestranná konektivita pre hranie, nahrávanie a cvičenie

Vďaka praktickej konektivite môžete ľahko integrovať KC-990 do akéhokoľvek prostredia. Stereo line výstupy s 1/4“ a XLR konektormi umožňujú pripojenie k PA systému, pódiovému monitoru alebo nahrávaciemu zariadeniu. XLR výstupy sú vybavené funkciou Ground Lift pre elimináciu „brumenia“, ktoré niekedy vzniká po pripojení k hlavnému PA systému. KC-990 je vybavený aj konektorom pre slúchadlá, ktorý vám skvele poslúži na „tiché“ cvičenie alebo úpravy na pódiu.

Rozšírte vašu zostavu s funkciou Stereo Link

Ak ste niekedy potrebovali „nafúknuť“ vašu vstupnú sekciu alebo mať skvelý stereo zvuk, s funkciou Stereo Link na KC-990 to nie je žiadny problém. Po prepojení dvoch KC-990 funkciou Stereo Link sa možnosti vašej vstupnej sekcie zdvojnásobia. Okrem toho, ľavý a pravý signál pripojených stereo nástrojov sa automaticky rozdelí medzi dva zosilňovače a vytvorí dokonalé stereo zvukové pole.