NOVINKY ROLAND / BOSS

KC-600

Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

KC-600 Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Už viac ako dve desaťročia dôverujú klávesáci na celom svete kombám Roland KC. Séria KC si získala dôveru hudobníkov kvalitným zvukom, vstavaným mixpultom, všestrannou konektivitou a dlhodobou spoľahlivosťou. Najnovšia generácia si udržiava hodnoty série KC a prináša nové vylepšenia, ušité na mieru pre potreby dnešných hudobníkov. Zosilňovač KC vám poskytuje plnú kontrolu nad vašou pódiovou zostavou, aby ste mohli vždy znieť skvele a hrať najlepšie, ako viete. A to je hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

KC-600 prináša niekoľko dizajnových vylepšení, ktorými výrazne prerastá svojho predchodcu, mimoriadne obľúbený model KC-550. Zvýšili sme výkon na 200W a dvojpásmový reprosystém má teraz nový 15“ zákazkový woofer s lepšou zvukovou kvalitou. Okrem toho sme prepracovali napájaciu sekciu, ktorá má teraz lepšiu stabilitu, lepší basový prejav a zníženú hmotnosť. Vstavaný mixpult KC-600 umožňuje pripojenie rôznych stereo klávesov a nástrojov, plus vokálny mikrofón (XLR). S funkciou Stereo Link môžete ľahko spojiť dve jednotky KC-600, získať viac vstupov a skutočný stereo zvuk na pódiu.

KC-600 Keyboard Amplifier

„Full-range“ zvuk pre klávesy a elektronické hudobné nástroje

KC-600 je kompaktný zosilňovač s výkonom 200W, ktorý ponúka kvalitnú zvukovú reprodukciu v celkom frekvenčnom pásme. Kabinet má patentovaný dizajn Roland s dvojitým bass-reflexom pre výraznejší basový prejav bez skreslenia. V spojení s novým zosilňovačom dokáže KC-600 poskytnúť ešte lepší basový prejav pre ozvučenie 88-klávesových stage pian, organov a syntetizátorov v kombinácii s rhythm machines a inými elektronickými nástrojmi. Vďaka efektívnemu dizajnu napájania je kombo ľahšie, čo poteší každého hudobníka s nabitým koncertným programom.

KC-600 Keyboard Amplifier

Vstavaný stereo mixer

Štyri vstupné kanály KC-600 umožňujú pripojenie klávesov, perkusných padov, rytmerov a ďalších elektronických nástrojov. Samostatný AUX vstup umožňuje pripojenie smartfónu alebo hudobného prehrávača a prehrávanie sprievodnej hudby. Vstupy LINE a AUX podporujú stereo signál a umožňujú odoslanie stereo zvuku do PA alebo nahrávacieho zariadenia. V spojení s druhým KC-600 a funkciou Stereo Link dokonca môžete vytvoriť stereo systém. Kanál 1 je vybavený aj XLR konektorom pre pripojenie mikrofónu, ktorý ešte zvyšuje všestrannosť komba. S praktickou funkciou Output Select (kanál 4) máte k dispozícii aj možnosť posluchu „click“ stopy alebo sprievodnej hudby pri hraní.

KC-600 Keyboard Amplifier

Všestranná konektivita pre hranie, nahrávanie a cvičenie

Vďaka praktickej konektivite môžete ľahko integrovať KC-600 do akéhokoľvek prostredia. Stereo line výstupy s 1/4“ a XLR konektormi umožňujú pripojenie k PA systému, pódiovému monitoru alebo nahrávaciemu zariadeniu. Výstup SUB OUT umožňuje pripojenie k subwooferu. Úroveň hlasitosti celého systému je možné ovládať pohodlne ovládačom Master. KC-600 je vybavený aj konektorom pre slúchadlá, ktorý vám skvele poslúži na „tiché“ cvičenie alebo úpravy na pódiu.

KC-600 Keyboard Amplifier

Rozšírte vašu zostavu s funkciou Stereo Link

Ak ste niekedy potrebovali „nafúknuť“ vašu vstupnú sekciu alebo mať skvelý stereo zvuk, s funkciou Stereo Link na KC-600 to nie je žiadny problém. Po prepojení dvoch KC-600 funkciou Stereo Link sa možnosti vašej vstupnej sekcie zdvojnásobia. Okrem toho, ľavý a pravý signál pripojených stereo nástrojov sa automaticky rozdelí medzi dva zosilňovače a v okamihu získate na pódiu posluchové prostredie so štúdiovou kvalitou.