NOVINKY ROLAND / BOSS

KC-220

Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

KC-220 Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Už viac ako dve desaťročia dôverujú klávesáci na celom svete kombám Roland KC. Séria KC si získala dôveru hudobníkov kvalitným zvukom, vstavaným mixpultom, všestrannou konektivitou a dlhodobou spoľahlivosťou. Najnovšia generácia si udržiava hodnoty série KC a prináša nové vylepšenia, ušité na mieru pre potreby dnešných hudobníkov. Zosilňovač KC vám poskytuje plnú kontrolu nad vašou pódiovou zostavou, aby ste mohli vždy znieť skvele a hrať najlepšie, ako viete. A to je hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

KC-220 prichádza s „full-range“ stereo zvukom, s tromi kanálmi a napájaním z batérie - je to mimoriadne praktický mobilný klávesový zosilňovač, ktorý môžete využiť aj ako mini PA systém s DSP efektmi, samostatným AUX vstupom a podporou pre vokálny mikrofón (XLR). KC-220 prináša „veľký“ zvuk v ultra-prenosnom formáte a je skvelou voľbou pre skúšky, pouličné hranie a hudobné cesty.

KC-220 Keyboard Amplifier

„Full-range“ zvuk pre klávesy a elektronické hudobné nástroje

KC-220 prináša „full-range“ stereo zvuk s výkonom 30W (2x15W), dvomi 6,5“ woofermi a dvomi tweetermi. Kompaktný kabinet má patentovaný dizajn Roland s dvojitým bass-reflexom pre výraznejší basový prejav bez skreslenia. V spojení s efektívnou výkonovou sekciou, ktorá umožňuje optimálne využitie energie z batérie, dokáže KC-220 vynikajúco reprodukovať frekvenčný rozsah 88-klávesových stage pian, organov a syntetizátorov, ako aj rhythm machines a iných elektronických nástrojov.

KC-220 Keyboard Amplifier

Vstavaný 3+1 mixpult

KC-220 je kompaktný a praktický zosilňovač so stereo mixážnym systémom, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek. Tri linkové kanály s 1/8“ vstupom umožňujú pripojenie klávesov, rytmerov a iných elektronických nástrojov; kanál 1 je vybavený aj XLR vstupom pre pripojenie vokálneho mikrofónu. Môžete využiť aj samostatný AUX kanál s 1/8“ a RCA vstupmi a pripojiť smartfón, prehrávač alebo iné zariadenie.

KC-220 Keyboard Amplifier

Stereo efekty a EQ

S novým KC-220 a jeho DSP efektmi môžete ľahko vylepšiť váš zvukový prejav. Na výber máte efekt Chorus (režimy Normal a Wide) a príjemný stereo Reverb pre vokály a nástroje. Efekty môžete ovládať na pódiu praktickým pedálovým spínačom (doplnkové príslušenstvo). KC-220 je vybavený aj dvojpásmovým ekvalizérom pre prispôsobenie zvukového prejavu akustike priestoru, v ktorom práve hráte.

KC-220 Keyboard Amplifier

Všestranná konektivita

KC-220 má mono/stereo linkové vstupy, ktoré využijete na pripojenie k PA systému, pódiovému monitoru alebo nahrávaciemu zariadeniu. Po pripojení slúchadiel ku konektoru PHONES sa stlmia vstavané reproduktory aj výstup SUB OUT - skvelé pre cvičenie alebo kontrolu zvuku na pódiu.