NOVINKY ROLAND / BOSS

KC-200

Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

KC-200 Keyboard Amplifier

Hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Už viac ako dve desaťročia dôverujú klávesáci na celom svete kombám Roland KC. Séria KC si získala dôveru hudobníkov kvalitným zvukom, vstavaným mixpultom, všestrannou konektivitou a dlhodobou spoľahlivosťou. Najnovšia generácia si udržiava hodnoty série KC a prináša nové vylepšenia, ušité na mieru pre potreby dnešných hudobníkov. Zosilňovač KC vám poskytuje plnú kontrolu nad vašou pódiovou zostavou, aby ste mohli vždy znieť skvele a hrať najlepšie, ako viete. A to je hodnota, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

KC-200 je kompaktný a dostupný klávesový zosilňovač s výkonom 100W, integrovaným štvorkanálovým mixpultom, samostatným AUX vstupom a podporou pre vokálny mikrofón (XLR). V porovnaní s predchádzajúcou generáciou (KC-150) sme kompletne prepracovali výkonový zosilňovač, ktorý má teraz vyšší výkon, lepšiu stabilitu a jasnejší basový prejav. Okrem toho sme vylepšili aj 12“ woofer, ktorý má počuteľne lepší zvuk. Aj pri používaní samostatne má KC-200 „veľký“ zvuk, ktorý presahuje jeho kompaktné rozmery. V prípade potreby však môžete k nemu pripojiť aktívny subwoofer (výstup SUB OUT) a získať ešte pevnejší basový prejav.

KC-200 Keyboard Amplifier

„Full-range“ zvuk pre klávesy a elektronické hudobné nástroje

KC-200 je kompaktný zosilňovač s výkonom 100W, ktorý ponúka kvalitnú zvukovú reprodukciu v celkom frekvenčnom pásme. Kabinet má patentovaný dizajn Roland s dvojitým bass-reflexom pre výraznejší basový prejav bez skreslenia. V spojení s novým zosilňovačom a vylepšeným 12“ wooferom dokáže KC-200 poskytnúť ešte lepší basový prejav pre ozvučenie 88-klávesových stage pian, organov a syntetizátorov v kombinácii s rhythm machines a inými elektronickými nástrojmi.

KC-200 Keyboard Amplifier

Vstavaný 4+1 mixpult

KC-200 má štyri 1/4“ linkové vstupy, ku ktorým môžete pripojiť klávesy, drum machine a ďalšie elektronické nástroje. Môžete využiť AUX kanál s 1/8“ a RCA vstupmi a pripojiť smartfón, prehrávač alebo iné zariadenie. Kanál 1 je vybavený aj XLR konektorom pre pripojenie mikrofónu, ktorý ešte zvyšuje všestrannosť komba. Kanál 4 je určený na posluch cez vstavané reproduktory a výstup slúchadiel KC-200; umožňuje posluch „click“ stopy alebo sprievodnej nahrávky na pozícii monitora bez odoslania tohto zvuku do PA systému (cez výstup LINE OUT).

KC-200 Keyboard Amplifier

Všestranná konektivita pre hranie, nahrávanie a cvičenie

Vďaka praktickej konektivite môžete ľahko integrovať KC-200 do akéhokoľvek prostredia. Linkový výstup umožňuje pripojenie k PA systému, pódiovému monitoru alebo nahrávaciemu systému. Výstup SUB OUT umožňuje pripojenie k subwooferu. Úroveň hlasitosti celého systému je možné ovládať pohodlne ovládačom Master. Po pripojení slúchadiel ku konektoru PHONES sa stlmia vstavané reproduktory aj výstup SUB OUT - skvelé pre cvičenie alebo kontrolu zvuku na pódiu.