NOVINKY ROLAND / BOSS

Katana-Mini

Guitar Amplifier

Autentický zvuk Katana v ultra-kompaktnom zosilňovači

BOSS Katana-Mini

Autentický zvuk Katana v ultra-kompaktnom zosilňovači

Zosilňovače BOSS Katana si získali priazeň gitaristov na celom svete svojim fantastickým zvukom a charakterom, vstavanými efektmi a skvelou hodnotou. Teraz prichádza zvuk série Katana v malom, ľahko prenosnom zosilňovači s batériovým napájaním - je tu Katana-Mini! Zvukovou kvalitou to s prehľadom natrie ostatným zosilňovačom vo svojej triede. Tento miniatúrny jadrový reaktor má viacstupňový analógový zosilňovač s veľkým a expresívnym zvukom, plus tradičný analógový EQ a vstavaný Delay páskového typu. Ultra-kompaktný a pripravený na cesty. S novým Katana-Mini budete mať inšpirujúci zvuk série Katana kdekoľvek.

Špeciálny dizajn pre špičkový zvuk

Na rozdiel od malých batériových zosilňovačov s pochybnou zvukovou kvalitou prichádza Katana-Mini s veľkým a plným zvukom, ktorý vás bude inšpirovať k dlhým hodinám hrania. Kvalitu a skúsenosti dizajnu BOSS je cítiť v každom komponente: zákazkový reproduktor, kvalitný hardware, vyladené obvody a starostlivý výber súčiastok - všetko prispieva k maximálnej zvukovej kvalite v najmenšom možnom formáte. Zosilňovač ťaží z desaťročí skúseností výrobcu BOSS vo vývoji energeticky efektívneho dizajnu a poskytuje nadpriemerný zvuk a charakter s využitím len 6 batérií typu AA.

Inšpirujúce zvuky, ktoré vás nakopnú

Analógové obvody v Katana-Mini majú niekoľko výkonových stupňov pre vytvorenie troch klasických zvukových nastavení - klasický kaskádový dizajn, ktorý nájdete v high-endových zosilňovačoch. To dáva zosilňovaču Katana-Mini príjemný tón a rýchle, interaktívne reakcie s ľahko ovládateľným skreslením, ktoré ovplyvníte vstupnou hlasitosťou a štýlom hrania. Nastavenie BROWN si berie inšpiráciu z nášho vlajkového zosilňovača WAZA AMP a prináša expresívny, harmonicky bohatý high-gain zvuk, perfektný na riffy a dynamické sóla. Nastavenie CRUNCH prináša Overdrive pre rockové rytmy a bluesové sóla. CLEAN ponúka čistý a trblietavý zvuk s veľkou dynamickou odozvou.

Analógový ekvalizér a vstavaný Delay

Katana-Mini prichádza s trojpásmovým autentickým analógovým ekvalizérom, ktorého účinok efektívne pocítite pri porovnaní s obmedzenými ekvalizérmi v iných malých zosilňovačoch. Umožňuje prirodzené tvarovanie zvuku typickými ovládačmi Bass, Mid a Treble, podobne ako korekcie v riadnom pódiovom zosilňovači. Zvuk zosilňovača môžete ďalej osviežiť príjemným efektom Delay páskového typu. Prostredníctvom samostatných ovládačov Time a Level si môžete natočiť akýkoľvek efekt od priestorových simulácií po hrejivé opakovania.

Domáce jamovanie a veselé cestovanie

Vďaka premyslenému a kompaktnému dizajnu si môžete s Katana-Mini seriózne jamovať kedykoľvek a kdekoľvek. Zosilňovač váži len 1,5kg a ľahko sa zmestí aj na stôl alebo policu. S praktickým integrovaným držadlom a napájaním z batérie si môžete vziať tento zosilňovač a hrať s ním kdekoľvek chcete, vnútri aj vonku. AUX vstup umožňuje pripojiť váš smartfón a zahrať si v sprievode hudby z vášho prehrávača alebo obsahu streamovaného z webu. Na cvičenie a nahrávanie môžete využiť výstup Phones/Recording so špeciálnou simuláciou kabinetu snímaného mikrofónom.