NOVINKY ROLAND / BOSS

GT-1000

Guitar Effects Processor

Špičkový gitarový procesor s pokročilými technológiami BOSS a prvotriednou kvalitou zvuku

BOSS BOSS GT-1000

Špičkový gitarový procesor s pokročilými technológiami BOSS a prvotriednou kvalitou zvuku

BOSS predstavuje GT-1000 – špičkový efektový procesor pre gitaristov. GT-1000 má skvelý charakter a výnimočný „hudobný“ prejav. Ide o vôbec prvý gitarový multiefektový procesor s interným 32-bitovým AD/DA prevodníkom a interným spracovaním v kvalite 32-bit/96 kHz. Vďaka najnovšiemu DSP procesoru a technológiám BOSS poskytuje GT-1000 prvotriedny výkon v kompaktnej a ľahkej pedálovej jednotke.

BOSS BOSS GT-1000

GT-1000 obsahuje aj simulácie zosilňovačov s novou technológiou Tube Logic, ktorá je integrovaná v zosilňovačoch Katana, Waza a Blues Cube. Okrem toho disponuje inovatívnou technológiou Augmented Impulse Response Dynamics (AIRD), ktorá vznikla na základe rozsiahleho výskumu spoločnosti BOSS týkajúceho sa komplexných interakcií komponentov v klasických gitarových zosilňovačoch. Pri použití predzosilňovačov GT-1000 s gitarovým a výkonovým zosilňovačom prináša AIRD nové zvukové možnosti a úroveň realizmu, ktorý bol doteraz pri priamom nahrávaní a monitorovaní nedosiahnuteľný.

BOSS BOSS GT-1000

GT-1000 je vybavený množstvom špičkových efektov s integrovanou technológiou BOSS Multi-Dimensional Processing (MPD). K tomu pridáva pokročilé algoritmy efektov Modulation, Delay a Reverb z obľúbených pedálov sére 500. Používatelia majú k dispozícii niekoľko konfigurácií zosilňovačov a efektov. Vďaka výkonnému DSP procesoru môžu tiež využívať neprerušené prepínanie Patchov a doznievanie efektov Delay/Reverb.

BOSS BOSS GT-1000

GT-1000 ponúka intuitívnu úpravu a dokonalú kontrolu vďaka veľkému displeju, 10 konfigurovateľným pedálovým spínačom a integrovanému Expression pedálu so vstavaným špičkovým spínačom. Vďaka integrovanej funkcii Bluetooth® môžu používatelia upravovať a organizovať zvuky procesora GT-1000 bezdrôtovo pomocou špeciálnych aplikácií pre zariadenia so systémom iOS a Android.

BOSS BOSS GT-1000