NOVINKY ROLAND / BOSS

FP-60

Digital Piano

Klavír pre domácnosť, pódium aj štúdio. Bez kompromisov.

FP-60 Digital Piano

Klavír pre domácnosť, pódium aj štúdio. Bez kompromisov.

Ak potrebujete kvalitný klavír do domácnosti, učebne alebo na koncerty, FP-60 je správna voľba. Tento prenosný digitálny klavír má výnimočný zvuk a charakter v elegantnom a štýlovom kabinete, ktorý skvele vyzerá a ľahko sa prenáša. Špeciálne navrhnutý vstavaný ozvučovací systém vytvára bohatý a podmanivý zvuk s dostatočnou projekciou pre menšie koncertné priestory. Rozšírená zvuková výbava poskytuje skvelý základ pre hranie rôznych hudobných štýlov. Moderná technológia Bluetooth umožňuje spojenie bezdrôtové spojenie s vašim tabletom alebo smartfónom a zvýšenie efektivity vášho cvičenia s aplikáciou Roland Piano Partner 2. FP-60 ponúka skutočne výnimočnú hodnotu - nástroj so špičkovým zvukom klavíra v efektívnom formáte, ktorý si môžete vziať so sebou kamkoľvek.

FP-60 Digital Piano FP-60 Digital Piano

Špičkový zvuk a klaviatúra v ľahko prenosnom formáte

Pri navrhovaní prenosného klavíra často dochádza ku kompromisom v kvalite zvuku a klaviatúry. To nie je prípad FP-60. Je vybavený najlepšími technológiami Roland so špičkovým zvukom a dynamickým charakterom, ktorý uspokojí aj veľmi náročných pianistov. Zvukový procesor SuperNATURAL Piano má dynamické a expresívne vlastnosti akustického grand piana, s príjemnými a komplexnými harmonickými zmenami, ktoré prirodzene idú za vašim hraním. S nadpriemernou polyfóniu 288 hlasov môžete do sýtosti využívať Damper pedál a dosiahnuť autentický zvukový prejav aj pri hraní komplikovaných skladieb. Nad tým všetkým stojí klaviatúra PHA-4 s funkciou Escapement a povrchovým vyhotovením Ivory Feel a najnovšou technológiou snímania, ktorá dokonale prenesie do zvuku aj tie najjemnejšie dotyky.

FP-60 Digital Piano

Vstavaný ozvučovací systém, pripravený na koncerty

Vstavaný reprosystém vo väčšine prenosných klavírov má výrazné obmedzenia a dokáže poskytnúť uspokojivý zvuk len pre hraní a cvičení doma. Vďaka sofistikovanému dizajnu, odvodenému z nášho vlajkového modelu FP-90, dokáže FP-60 hrať „veľkým“ zvukom, ktorý sa krásne rozlieha v menších koncertných priestoroch. Nebudete potrebovať externé ozvučenie. Reproduktory a integrovaný zosilňovač sme starostlivo vyladili pre precíznu reprodukciu všetkých zvukových detailov. Priamo v kabinete klavíra sú špeciálne ozvučnice, ktoré mu dodajú bohatý zvuk s výnimočným dynamickým rozsahom. S praktickým trojpásmovým ekvalizérom môžete upraviť zvukový charakter tak, aby dokonale ladil s akustikou miestnosti.

FP-60 Digital Piano

Veľká paleta zvukov pre akýkoľvek hudobný štýl

Aj v prípade, že väčšinou hráte klasiku, občas sa vyskytnú situácie, keď potrebujete vytiahnuť aj iné zvuky a prispôsobiť sa rôznym skladbám alebo štýlom. FP-60 to zvláda - s veľkým výberom profesionálnych zvukov elektrického klavíra, sláčikových nástrojov, organov a syntetizátorov máte dostatočné zvukové možnosti pre takmer akýkoľvek hudobný štýl. Vaše obľúbené zvuky si dokonca môžete uložiť, spolu s ďalšími nastaveniami (Layer, Split) v 30 používateľských registráciách, a kedykoľvek sa k nim vrátiť. Na ovládacom paneli sú v pohodlnom dosahu ovládače UPPER a LOWER, ktorými môžete kedykoľvek upraviť vyváženie zvolených zvukov.

FP-60 Digital Piano

Pripojte váš smartphone alebo tablet cez Bluetooth a rozšírte vaše kreatívne možnosti

Praktická Bluetooth konektivita umožňuje spojenie FP-60 s vašim smartfónom alebo tabletom a zmeniť spôsob, akým ste doteraz hrali a cvičili. Môžete pohodlne prehrávať hudbu cez reprosystém klavíra - skvelé domáce cvičenie alebo hranie v sprievode pripravených nahrávok. Po nainštalovaní bezplatnej aplikácie Roland Piano Partner 2 do vášho tabletu je to ešte lepšie - aplikácia vám poskytne hudobný sprievod v rôznych žánroch, ktoré inteligentne sledujú hrané akordy. FP-60 podporuje aj MIDI prenos cez Bluetooth a umožňuje nahrávanie a produkciu s GarageBand pre iOS a inými hudobnými aplikáciami.

FP-60 Digital Piano

Elegantný a atraktívny v každej situácii

FP-60 je nabitý najnovšou technológiou a praktickými funkciami, ktoré ocenia najmä často hrajúci hudobníci. Jeho dizajn je jednoduchý a efektívny. Štýlové a elegantné vyhotovenie je inšpirované klavírom FP-90, ktorý získal medzinárodné dizajnové ocenenia. Pri používaní v domácnosti ho môžete skombinovať so stojanom KSC-72 a pedálovou jednotkou KPD-90 do moderného tvaru pianína. Stojan KSC-72 je pevný, odolný a má jednoduchý moderný dizajn. Trojitý pedál KPD-90 s technológiou Progressive Damper Action umožňuje pri hraní využívať všetky bežné pedálové techniky.