NOVINKY ROLAND / BOSS

EV-30 Expression Pedal

Veľké možnosti v malom formáte

Ak potrebujete profesionálny Expression pedál v kompaktnom formáte, BOSS EV-30 je najlepšia voľba. Vďaka malým rozmerom ho perfektne natlačíte aj do malého pedalboardu. Tankuvzdorný hliníkový rám pedálu je zárukou odolnosti a famóznej spoľahlivosti spájanej so značkou BOSS.

Inovatívny interný mechanizmus EV-30 má úžasne hladký chod a umožňuje precízne ovládanie parametrov, na ktoré ste zvyknutí zo špičkových pedálov plnej veľkosti. S dvomi Expression výstupmi ušetríte ďalšie miesto v pedalboarde - teraz môžete ovládať dve rôzne zariadenia jedným pedálom. Výstupy sú elektronicky izolované a dokonale chránené pre rušením zo slučky uzemnenia.

S novým EV-30 môžete v reálnom čase ovládať parametre mnohých kompaktných pedálov BOSS, ktoré sú vybavené vstupom pre Expression pedál. Je ideálny aj pre používanie s multi-efektovými procesormi a spínacími systémami BOSS. Praktický spínač polarity značne rozširuje kompatibilitu a možnosti využitia tohto pedálu aj s inými zariadeniami; EV-30 môžete používať prakticky s akýmkoľvek zariadením podporujúcim ovládanie typu Expression.