NOVINKY ROLAND / BOSS

AE-10G

Aerophone

Nový AEROPHONE vo vyhotovení GRAPHITE

Roland Aerophone AE-10G

Nový AEROPHONE vo vyhotovení GRAPHITE

Akustický saxofón exceluje v mnohých hudobných žánroch - jazz, klasika, pop a ďalšie. Roland Aerophone AE-10 je úplne nový typ digitálneho dychového nástroja, ktorý ponúka saxofonistom kopec kreatívnych možností. Teraz prichádza Aerophone v novom vyhotovení GRAPHITE, v tmavej metalickej farbe, ktorá bude odrazom vašej hudobnej osobnosti.

Roland Aerophone AE-10G

Základom Aerophonu je prstokladový systém pochádzajúci z tradičného akustického saxofónu. To znamená, že môžete hrať zvuky rôznych saxofónov - soprano, alto, tenor a barytón - plus k tomu zvuky ďalších dychových nástrojov - klarinet, flautu a trúbku. Môžete zájsť ešte ďalej - hrať zvuky huslí a ďalších dychových nástrojov, plus niečo z úplne iného súdka - zvuky syntetizátora.

Roland Aerophone AE-10G

Vďaka náhubku, ktorý okrem intenzity dychu sníma aj tlak zahryznutia, môžete ovládať nielen hlasitosť, ale aj „farbu“ zvuku a mať pod kontrolou úžasné výrazové možnosti. A na rozdiel od akustických nástrojov je tu ešte jeden úžasný benefit - môžete hrať kdekoľvek a kedykoľvek chcete - Aerophone má vstavaný reproduktor, napájanie z batérie a výstup pre slúchadlá. Nezáleží na tom, aký je váš obľúbený štýl - Aerophone AE-10 rozdúcha vašu predstavivosť a dá vášmu hudobnému životu úplne nové farby.