NOVINKY ROLAND / BOSS

4XCAMERA

Aplikácia pre iOS

Jednoduché riešenie pre tvorbu hudobných videí s rozdeleným obrazom v zariadení iPhone alebo iPad

4XCAMERA

Jednoduché riešenie pre tvorbu hudobných videí s rozdeleným obrazom v zariadení iPhone alebo iPad

Roland 4XCAMERA je jedinečná aplikácia pre systém iOS, s ktorou môžete jednoducho tvoriť úžasné hudobné videá až so štyrmi vystúpeniami na v jednom obraze. Začnete snímaním jedného videa pomocou aplikácie, ktoré bude sprievodnou stopou. Potom môžete do videa spievať alebo hrať. Môžete nahrať tri ďalšie vystúpenia pridaním nových častí do jednotlivých nahrávok. Zvuk sa počas vystúpenia dá nahrávať pomocou mikrofónu zariadenia alebo pripojeného zariadenia na snímanie zvuku.

S pomocou aplikácie 4XCAMERA a zariadenia iPhone alebo iPad môžete popustiť uzdu vašej kreativite a posunúť svoje video vystúpenia na novú úroveň. Vďaka možnosti zdieľania videoprojektov aplikácie 4XCAMERA cez cloudové úložisko môžu do vašich skladieb prispievať vystúpeniami viacerí hudobníci z celého sveta.

4XCAMERA je k dispozícii zdarma v službe App Store. Bezplatná verzia umožňuje nahrať najviac dve vystúpenia. Všetky funkcie sú dostupné formou nákupu v aplikácii za malý poplatok.

4XCAMERA

Nahrávajte a zverejňujte viacvrstvové hudobné vystúpenia pomocou telefónu alebo tabletu

S aplikáciou 4XCAMERA vo vašom zariadení si môžete sami rýchlo a jednoducho vytvárať videá s rozdelenou obrazovkou s originálnou hudbou alebo cover verziami skladieb. Nepotrebujete zložitý program na úpravu videí. Po dokončení nahrávania si vyberiete jeden z 10 vzorov rozdelenej obrazovky a upravíte hlasitosť jednotlivých videí. Potom určíte začiatok a koniec podľa potreby a skonvertujete výsledný súbor pre zdieľanie na YouTube alebo iných lokalitách sociálnych médií.

4XCAMERA

Používajte skladby z vašej hudobnej knižnice ako sprievodné stopy

4XCAMERA poskytuje prístup k skladbám z hudobnej knižnice vo vašom zariadení; môžete ich používať ich ako sprievodné stopy na vytváranie vokálnych a inštrumentálnych predstavení vašej obľúbenej hudby. Jednoducho vyberte skladbu, počas vystúpenia ju počúvajte cez slúchadlá a nahrajte úvodné video. Nahrá sa len vaše pôvodné vystúpenie, ktoré poskytne pevný základ pre nahrávky ostatných vystúpení pre váš videoprojekt s rozdelenou obrazovkou.

4XCAMERA

Spolupracujte s inými hudobníkmi doma aj vo svete

Videá môžete tvoriť v spolupráci s každým, kto má aplikáciu 4XCAMERA, bez ohľadu na to, kde sa nachádza. Keď začnete vytvárať videoprojekt v aplikácii 4XCAMERA a nahráte jedno alebo viacero vystúpení, jednoducho uložte vytváraný projekt do obľúbenej cloudovej ukladacej služby a zdieľajte ho s jedným alebo viacerými interpretmi. Projekt si môžu stiahnuť do zariadenia, importovať ho do aplikácie a pridať doň svoje vlastné vystúpenia.

4XCAMERA